2015. április 28. , 13:49
Köszöntjük Valéria nevű kedves olvasóinkat!
Eseménynaptár
H K Sz Cs P Sz V
     1  2  3  4  5
 6  7  8  9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Aktuális

GÖDÖLLŐ VÁROSI NET TV




A tematikus év programja


NEMZETKÖZI TERMÉSZETFILM FESZTIVÁL










MŰVÉSZETEK HÁZA MŰSORFÜZET

Programok

Juhász Árpád emlékkiállítása 



A kiállítás kísérő programjai a GIM-Házban:

Április 29., 16.00
Népi hímzések és viseletek Juhász Árpád gyűjtései alapján
Katona Edit néprajzkutató előadása (Néprajzi Múzeum)

Május 9., 15.00, 16.00
A kiállítás megtekintése kurátori vezetéssel
16 óra és 17 óra között Nordic Walking oktatás és bemutató

Május 18., 14 órától Finisszázs
Múzeumi Világnap
13.30-tól Múzeumi Sajtókávéház
14.00-kor kurátori tárlatvezetés
15-16.00 népviselet bemutató:
Matyó menyasszony és vőlegény
Csömöri menyasszony

























A Zöld Híd Régió Kft. videoklipje



Szeretem Gödöllőt - Erdélyi Ágoston videoklipje


Kerékpárosbarát város
A KRESZ adta lehetőségek a kerékpáros közlekedésben Gödöllőn


A Gödöllői Szimfonikus Zenekar 2015-2016-os hangversenybérlete





Önkormányzati hírek

Keresés:   
2013.12.06 12:00
Gödöllői kitüntetettek a megyenapi és sportkarácsonyi ünnepségen
Nyomtatható verzió

Pénteken délelőtt került sor Budapesten, a Megyeházán a Pest Megye Közgyűlése és Pest Megye Önkormányzata által hagyományosan megrendezett megyenapi és sportkarácsonyi díjátadó ünnepségre. Ebből az alkalomból kitüntetéseket és díjakat vehettek át azok a személyek, illetve sportszervezetek, akik az év folyamán kimagasló eredményt értek el - számos kitüntetés Gödöllőre került.



Gödöllői részről az alábbi kitüntetéseket vehették át a Sportkarácsony alkalmából:
Sárdi Erzsébet (Év testnevelője, Premontrei Szent Norbert Gimnázium)
Navarrete József (Év edzője, Gödöllői EAC, kardvívás)
Gödöllői röplabdaklub utánpótlás csapata (I. díj utánpótlás korosztályban)
Bontovics Babett (II. díj, az év legjobb Pest megyei sportolója felnőtt korosztályban, Taekwon-Do karate)
Török Ignác Gimnázium (II. díj, az év legeredményesebb középiskolája)
Kovács Emma (II. díj, az év legjobb megyei diáksportolója középiskolai korosztályban, GEAC, magasugrás)
TEVA Gödöllői Röplabda Club női csapata (II. díj, az év legjobb megyei csapata felnőtt korosztályban)
Premontrei Szent Norbert Gimnázium (III. díj, az év legeredményesebb középiskolája)
Répási Petra (III. díj, az év legjobb megyei diáksportolója középiskolai korosztályban, GEAC, gátfutás)
Kerekes Marcell (III. díj, az év legjobb diáksportolója általános iskolai korosztályban, GEAC, gerelyhajítás)

Moussa Ahmed Pest Megye Népművészetéért Díjat kapott a Megyenap alkalmából.

A szokásoknak megfelelően a megyei év végi ünnepség a Megyeháza díszudvarán a Kossuth-emléktábla megkoszorúzásával kezdődött. A jeles eseményen részt vett és beszédet mondott Pogácsás Tibor országgyűlési képviselő, Monor város polgármestere, és dr. Szűcs Lajos, Pest Megye Közgyűlésének elnöke; a díjátadásban közreműködött, Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke, a miniszterelnök sportügyekért felelős tanácsadója.

 

 

 

 

 

(c) Tatár Attila felvételei

 



Látogatottság: 714
Keresés
Ügyeletek


Lomtalanítás és elektronikai hulladék gyűjtés Gödöllőn